Yhteystiedot

Toimiston yhteystiedot:
Lounatuulet Yhteisötalo
Läntinen Pitkäkatu 33
20100 TURKU

Toimiston sähköposti: toimisto@sjogrenliitto.fi
Puhelin: 040 150 3232

 

Hallituksen jäsenet:

Puheenjohtaja Tina Mäkelä
Sähköposti: tina.makela@sospro.fi
Puhelin 040 747 0135

Varapuheenjohtaja Leena Ahtila
Sähköposti: leena.ahtila@gmail.com
Puhelin 050 429 2500

Satu Almi
Sähköposti: alminsatu@gmail.com
Puhelin 050 572 3349

Katja Laakkonen
Sähköposti: katja.k.laakkonen@gmail.com
Puhelin 0400 231 359

Erja Salomaa
Sähköposti: erja.salomaa@winnova.fi
Puhelin 040 524 9622

 

SUOMEN SJÖGRENLIITTO RY

Läntinen Pitkäkatu 33, 20100 Turku

Toimisto on avoinna arkisin ma-to klo 10-14

Sähköposti: toimisto@sjogrenliitto.fi

Y-tunnus: 1088123-5

Toiminnanjohtaja Johanna Reunamo

Sähköposti: johanna.reunamo@sjogrenliitto.fi

Puhelin: 040 147 1570

Järjestökoordinaattori Johanna Viitaniemi

Sähköposti: johanna.viitaniemi@sjogrenliitto.fi

Puhelin: 040 150 3232